ВРП звільнила у відставку трьох суддів

20 лютого 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення трьох суддів за загальними обставинами на підставі їхніх заяв про відставку.

До списку звільнених увійшли:

  • Кирило Маштак – суддя Самарського районного суду м. Дніпропетровська;
  • Олександра Агрикова – суддя Північного апеляційного господарського суду;
  • Олександр Царапора – суддя Немирівського районного суду Вінницької області.

Відповідні рішення ухвалені відповідно до законодавства, яке гарантує право суддів на відставку за їхнім бажанням після досягнення визначеного стажу роботи.

Джерело: Вища рада правосуддя

Читайте також: “Григорій Усик знову очолив Вищу раду правосуддя”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *