20 лютого 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення трьох суддів за загальними обставинами на підставі їхніх заяв про відставку.

До списку звільнених увійшли:
- Кирило Маштак – суддя Самарського районного суду м. Дніпропетровська;
- Олександра Агрикова – суддя Північного апеляційного господарського суду;
- Олександр Царапора – суддя Немирівського районного суду Вінницької області.
Відповідні рішення ухвалені відповідно до законодавства, яке гарантує право суддів на відставку за їхнім бажанням після досягнення визначеного стажу роботи.
Джерело: Вища рада правосуддя
Читайте також: “Григорій Усик знову очолив Вищу раду правосуддя”
