Правоохоронці викрили корупційну схему на залізниці – начальниця станції вимагала хабар у підприємця за пролонгацію договору щодо вантажних вагонів.

Як повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, посадовиця вимагала $10 000 та 52 100 грн на ремонт службового кабінету. В обмін вона гарантувала продовження договору на зберігання, обслуговування та використання 38 вантажних вагонів.
Під час передачі обумовленої суми та підтвердження платежу правоохоронці затримали чиновницю.
За зібраними доказами жінці повідомлено про підозру, а суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави у 484 480 грн.
Джерело: Національна поліція
