Киянин отримав рік в’язниці за систематичне насильство над матір’ю

32-річного мешканця Києва засуджено до 1 року і 1 місяця позбавлення волі за регулярне психологічне насильство над власною 53-річною матір’ю. Про це повідомили в Київській міській прокуратурі.

Чоловік постійно принижував і ображав жінку, вимагав у неї гроші та зловживав алкоголем. За висновками експертів, через стрес вона отримала психічний розлад.

Раніше він вже притягувався до відповідальності

  • 12 разів штрафували за домашнє насильство;
  • У 2022 році засуджений за зберігання наркотиків;
  • Насильство скоювалось під час іспитового терміну.

Враховуючи його поведінку та попередні правопорушення, суд ухвалив рішення про реальне позбавлення волі.

Джерело: Київська міська прокуратура

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *