Вінницький міський суд Вінницької області визнав винним колишнього військовослужбовця ЗСУ у дезертирстві та державній зраді, засудивши його до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Обставини справи
Суд встановив, що засуджений проходив військову службу за контрактом, однак у 2014 році, після окупації Криму, не прибув до визначеного пункту збору, не повідомив командування про своє місцеперебування та добровільно перейшов на бік ворога.
Дії чоловіка кваліфіковано за:
- ч. 1 ст. 111 КК України (Державна зрада) – умисні дії на шкоду Україні, зокрема перехід на бік ворога під час збройного конфлікту.
- ч. 1 ст. 408 КК України (Дезертирство) – самовільне залишення військової частини з метою ухилення від служби.
Вирок поки що не набув законної сили.
Джерело: Вінницький міський суд Вінницької області
