Київська міська прокуратура повідомила про підозру двом директорам державних підприємств, які вимагали від підприємця «відкати» за постачання комплектуючих до бронетехніки для Збройних сил України. За даними слідства, у разі відмови виплатити встановлену суму з кожної угоди керівники погрожували створювати штучні перешкоди, що унеможливлювали виконання контрактів.

Розмір «відкату» визначався залежно від типу деталей та їх кількості в партії. За інформацією слідства, з липня 2023 по лютий 2025 року підозрювані отримали майже 2 млн грн від представника товариства. Наразі проти них застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави.
Розслідування справи триває.
Джерело: Київська міська прокуратура
