Вища рада правосуддя звільнила сімох суддів за поданням заяв про відставку

25 березня 2025 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів за загальними обставинами та ухвалила рішення звільнити з посад сімох суддів у зв’язку з їх власними заявами про відставку. До переліку увійшли:

  • Надія Салоїд — суддя Хмельницького міськрайонного суду (Хмельницька область)
  • Сергій Тимченко — суддя Павлоградського міськрайонного суду (Дніпропетровська область)
  • Ольга Кірімова — суддя Арбузинського районного суду (Миколаївська область)
  • Андрій Осташ — суддя Тернопільського окружного адміністративного суду
  • Олена Кузнєцова — суддя Полтавського апеляційного суду
  • Наталія Арапіна — суддя Дніпровського районного суду м. Києва
  • Аліна Радзівіл — суддя Броварського міськрайонного суду (Київська область)

Рішення ВРП ухвалене відповідно до пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України, що передбачає звільнення судді у разі подання заяви про відставку. Таким чином, усі семеро суддів припиняють свої повноваження та залишають суддівський корпус.

Джерело: Вища рада правосуддя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *