14 травня 2020 року близько 4:30 ранку на вулиці Киргизькій, 15-А, у Харкові, уродженець Києва підірвав банкомат «ПриватБанку» за допомогою вибухівки, після чого витягнув дві касети з готівкою на суму 591 тис. гривень.

За матеріалами справи, це вже не перша спроба злочинця незаконно заволодіти грошима з банкоматів – у 2019 році він намагався розрізати корпус банкомата в селищі Безлюдівка, але через міцну конструкцію та несправний інструмент не зміг завершити пограбування і втік з місця події.
Комінтернівський районний суд міста Харкова у справі №641/10131/21 визнав обвинуваченого винним у крадіжці, скоєній із проникненням у приміщення та використанням вибухового пристрою, і призначив йому шість років позбавлення волі, а також зобов’язав компенсувати «ПриватБанку» збитки у розмірі понад 637 тис. гривень.
Джерело: Комінтернівський районний суд міста Харкова
