У лютому 2023 року офіцер Національної гвардії, перебуваючи під дією наркотичних речовин, сів за кермо службового позашляховика та рухався трасою «Миколаїв – Кривий Ріг». Під час обгону він виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем ВАЗ. Водій та двоє пасажирів легковика — усі троє військові — загинули на місці.

Слідчі територіального управління ДБР у місті Дніпро встановили, що гвардієць керував у стані наркотичного сп’яніння, що кваліфікується за ч. 4 ст. 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані сп’яніння, що спричинило загибель кількох осіб). Під час судового розгляду обвинувачений свою провину заперечував.
Криворізький міськрайонний суд, а потім апеляційна інстанція, підтримали позицію прокурорів Криворізької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону. Гвардійцю призначили покарання у вигляді 12 років позбавлення волі без права дострокового звільнення.
Джерело: Офіс Генерального прокурора
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
