Сімох суддів звільнено у відставку за власним бажанням

29 квітня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення семи суддів у зв’язку з поданням заяв про відставку.

Відставку подали:

  • Сергій Драніков — суддя Біляївського районного суду Одеської області;
  • Тамара Новікова — суддя Черкаського окружного адміністративного суду;
  • Олена Рябчун — суддя Луганського апеляційного суду;
  • Костянтин Клочко — суддя Полтавського окружного адміністративного суду;
  • Віктор Князєв — суддя Ковпаківського районного суду міста Суми;
  • Валентина Пушкарчук — суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області;
  • Ольга Мінаєва — суддя Другого апеляційного адміністративного суду.

Всі звільнення здійснено за загальними обставинами — у зв’язку з поданням заяв про відставку.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *