Сім суддів звільнено у відставку: рішення Вищої ради правосуддя

6 травня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення семи суддів у відставку відповідно до поданих ними заяв. Йдеться про суддів із різних регіонів України, які припинили здійснення правосуддя на підставі загальних обставин.

Звільнені судді:

  1. Лариса Чернявська — суддя Приморського районного суду міста Одеси;
  2. Євгеній Сидоров — суддя Шевченківського районного суду міста Києва;
  3. Михайло Войнаревич — суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області;
  4. Сергій Ушенко — суддя Донецького окружного адміністративного суду;
  5. Анатолій Іващенко — суддя Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області;
  6. Інна Павелко — суддя Фортечного районного суду міста Кропивницького;
  7. Інна Прінь — суддя Бердянського міськрайонного суду Запорізької області (відряджена до Самарського районного суду міста Дніпра).

Додаткові рішення:

  • Заяву Ігоря Паленника, судді Київського апеляційного суду, про звільнення у відставку залишено без розгляду.
  • Розгляд заяви Світлани Смик, судді Печерського районного суду міста Києва, про звільнення у відставку — зупинено.

Рішення ухвалені під час засідання ВРП 6 травня 2025 року.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *