Правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо 41-річної мешканки Львівщини. Її обвинувачують у злісному невиконанні обов’язків по догляду за дитиною (ст. 166 КК України).

За даними Львівської обласної прокуратури, подія сталася в одному з сіл Львівського району у березні цього року. 3-річний хлопчик випав із балкона п’ятого поверху, внаслідок чого отримав травми середнього ступеню тяжкості та майже два місяці перебував у лікарні.
У прокуратурі зазначили, що жінка систематично зловживала алкоголем та залишала дитину без нагляду. У день події хлопчик вже одного разу самостійно вийшов на вулицю, де його побачила сусідка і повернула додому. Пізніше дитина знову залишилась без нагляду, вийшла на балкон, вилізла на стілець і, перехилившись, випала з вікна.
Наразі жінці загрожує кримінальна відповідальність.
Джерело: Офіс Генерального прокурора
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
