СБУ та БЕБ викрили екскерівників Запоріжжяобленерго: збитки — 730 млн грн

Правоохоронці повідомили про підозру колишньому гендиректору та комерційному директору ПАТ «Запоріжжяобленерго» через збитки у 730 млн грн. За даними слідства, у 2019 році посадовці уклали договір із промисловим підприємством, що дозволило йому необґрунтовано отримувати електроенергію за дешевшим тарифом 1-го класу, замість тарифу 2-го класу, передбаченого для споживачів без підстанцій.

Експертиза підтвердила збитки на сотні мільйонів гривень. Окрім того, встановлено факт незаконного збору персональних даних працівників — ексгендиректор фотографував конфіденційну інформацію про підлеглих.

Фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 та ч. 2 ст. 182 КК України. Їм загрожує до 5 років ув’язнення. Триває слідство.

Джерело: Служба безпеки України

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки