20 травня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила змінити рішення Третьої Дисциплінарної палати ВРП від 6 листопада 2024 року щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Шевченківського районного суду міста Полтави Ірини Блажко.

Новим рішенням ВРП тимчасово — строком на три місяці — відсторонила суддю Блажко від здійснення правосуддя. Водночас її позбавлено права на отримання доплат до посадового окладу.
Окрім цього, суддю зобов’язано пройти курс підвищення кваліфікації з питань суддівської етики та доброчесності в Національній школі суддів України. Після проходження навчання Ірина Блажко має пройти кваліфікаційне оцінювання для підтвердження здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.
Джерело: Вища рада правосуддя
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
