Ужгородський міськрайонний суд виніс обвинувальний вирок депутату Ужгородської міської ради, визнавши його винним за ч. 3 ст. 197-1 КК України — самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці.

Слідством і судом встановлено, що депутат, будучи членом постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, самовільно зайняв частину земельної ділянки в центрі міста біля пішохідного мосту та розпочав будівництво об’єкта нерухомості — кав’ярні з магазином. При цьому він істотно відхилився від затвердженої дозвільної та проєктної документації.
Експертизи підтвердили порушення та незаконність дій посадовця. Суд при ухваленні вироку також продовжив заборону на будівництво на відповідному об’єкті.
Депутат засуджений до трьох років обмеження волі. Вирок набере законної сили після спливу строку на апеляційне оскарження.
Джерело: Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
