Оголошено вирок за держзраду та передачу ресурсів окупантам: 15 років ув’язнення

23 травня 2025 року суд оголосив вирок громадянину України, якого обвинувачували у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) та колабораційній діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України).

Слідством установлено, що не пізніше 25 квітня 2022 року в тимчасово окупованому м. Енергодар Запорізької області громадянин добровільно погодився співпрацювати з представниками військової комендатури рф. Він передавав дані про учасників тероборони, волонтерів та мешканців із проукраїнською позицією, а також передав бойовикам легковий автомобіль.

У суді обвинувачений свою вину не визнав, однак провину підтверджено сукупністю доказів, зокрема свідченнями очевидців та речовими доказами.

Суд призначив покарання у вигляді:

  • 15 років позбавлення волі,
  • конфіскації всього майна,
  • заборони обіймати посади в органах влади та на підприємствах строком на 10 років.

Запобіжний захід — тримання під вартою до набрання вироком законної сили. Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Джерело: Дніпровський районний суд міста Запоріжжя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *