29 травня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення чотирьох суддів з посад у зв’язку з поданням ними заяв про відставку.

Зокрема, у відставку звільнено:
- Наталію Анатоліївну Бишевську — з посади судді Третього апеляційного адміністративного суду;
- Людмилу Петрівну Шеметенко — з посади судді П’ятого апеляційного адміністративного суду;
- Олександра Павловича Короля — з посади судді Вінницького міського суду Вінницької області;
- Романа Петровича Сеника — з посади судді Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Відповідні рішення прийнято ВРП у межах її повноважень згідно з чинним законодавством.
Джерело: Вища рада правосуддя
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
