Вища рада правосуддя звільнила у відставку чотирьох суддів

29 травня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення чотирьох суддів з посад у зв’язку з поданням ними заяв про відставку.

Зокрема, у відставку звільнено:

  • Наталію Анатоліївну Бишевську — з посади судді Третього апеляційного адміністративного суду;
  • Людмилу Петрівну Шеметенко — з посади судді П’ятого апеляційного адміністративного суду;
  • Олександра Павловича Короля — з посади судді Вінницького міського суду Вінницької області;
  • Романа Петровича Сеника — з посади судді Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Відповідні рішення прийнято ВРП у межах її повноважень згідно з чинним законодавством.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *