Президент призначив 23 суддів до місцевих судів та ВАКС

3 червня 2025 року Президент України Володимир Зеленський підписав 17 указів (№362/2025 – №378/2025), якими призначив на посади 23 суддів у місцеві загальні, господарські суди, а також до Вищого антикорупційного суду.

Серед призначених:

  • 7 суддів — у Донецькій області;
  • 3 судді — у Львівській області;
  • 2 судді — у Полтавській області;
  • 2 судді — у Дніпропетровській області;
  • 2 судді — у м. Києві та Київській області;
  • 2 судді — у Вищий антикорупційний суд;
  • інші — в Одеській, Харківській, Миколаївській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Рівненській, Сумській, Запорізькій та Херсонській областях.

Призначення здійснено на підставі подання Вищої ради правосуддя відповідно до Конституції України та Закону «Про судоустрій і статус суддів».

Зокрема, до Вищого антикорупційного суду призначено Тетяну Литвинко та Олену Чернову.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *