До 15 років ув’язнення засуджено мешканця Запоріжжя за передачу ворогу даних про ЗСУ

Запорізький суд визнав місцевого жителя винним у державній зраді та призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна. Обвинувачення підтримували прокурори Запорізької обласної прокуратури. Дії засудженого кваліфіковані за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.

У ході слідства та судового розгляду встановлено, що чоловіка завербував представник головного управління Генерального штабу збройних сил РФ. Встановлено, що вербування здійснювалось через його батьків, які залишилися проживати на тимчасово окупованій території Запорізької області та співпрацюють із представниками окупаційної адміністрації.

Отримавши завдання, обвинувачений розпочав систематичне відстеження маршрутів переміщення військової техніки Сил оборони України у Запорізькому напрямку, а також збирав та передавав інформацію про розташування підрозділів ЗСУ, задіяних в обороні Запоріжжя та області.

Згідно з даними слідства, за виконання завдань ворог обіцяв фінансову винагороду та допомогу у виїзді на тимчасово окуповану територію.

Досудове розслідування у провадженні здійснювали слідчі Управління Служби безпеки України у Запорізькій області.

Вирок набрав законної сили.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *