Спроба нелегального перетину кордону: жителя Буковини засуджено до 4 років ув’язнення

Глибоцький районний суд Чернівецької області визнав винним жителя регіону у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 332 КК України — незаконне переправлення осіб через державний кордон. Суд призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, а також заборонив упродовж 3 років здійснювати діяльність, пов’язану з логістикою та перевезенням людей у прикордонних районах України.

Згідно з матеріалами справи, у березні 2024 року поблизу села Стерче, неподалік кордону з Румунією, прикордонники затримали вантажівку, всередині якої перебували 34 чоловіки призовного віку. Слідством встановлено, що обвинувачений брав участь у схемі з незаконного виїзду: він змовився з організаторами, які шукали охочих уникнути мобілізації та за грошову винагороду доправляли їх до прикордоння.

У суді чоловік визнав вину частково. Пояснив, що сам мав намір виїхати з країни, але не мав коштів на оплату, тож погодився працювати водієм для організаторів схеми.

Крім позбавлення волі, засуджений має сплатити понад 18 тисяч гривень судових витрат до державного бюджету.

Джерело: Глибоцький районний суд Чернівецької області

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *