ВАКС засудив колишню суддю ОАСК до 5 років 6 місяців позбавлення волі

11 червня 2025 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок у справі колишньої судді ліквідованого Окружного адміністративного суду міста Києва. Суд визнав її винною в одержанні неправомірної вигоди.

Покарання, призначене вироком, передбачає 5 років і 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на 3 роки. Окрім того, ухвалено рішення про конфіскацію всього майна, що належить засудженій на праві власності.

Строк відбування покарання розпочнеться з моменту її фактичного затримання після набрання вироком законної сили. До цього часу обвинувачена перебуває на волі під заставою, з обов’язком носити електронний браслет та дотримуватись інших процесуальних зобов’язань.

Джерело: Вищий антикорупційний суд

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *