Вища рада правосуддя звільнила у відставку двох суддів

24 червня 2025 року Вища рада правосуддя на своєму засіданні розглянула матеріали щодо звільнення суддів за загальними обставинами.

За результатами розгляду ВРП ухвалила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку:

  • Черненка Володимира Олександровича – з посади судді Городищенського районного суду Черкаської області;
  • Олійника Василя Івановича – з посади судді Київського апеляційного суду.

Також Вища рада правосуддя вирішила залишити без розгляду заяву Томилка Валентина Петровича про звільнення з посади судді Полтавського апеляційного суду у відставку.

Відповідні рішення ухвалені на підставі статті 126 Конституції України та статті 116 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *