ВРП звільнила двох суддів у зв’язку з відставкою, ще одній судді — відмовлено

1 липня 2025 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів за загальними обставинами.

За результатами розгляду ВРП ухвалила рішення про звільнення у зв’язку з поданням заяв про відставку:

  • Дутчака Ігоря Михайловича — з посади судді Броварського міськрайонного суду Київської області;
  • Жорняка Олександра Миколайовича — з посади судді Дергачівського районного суду Харківської області.

Водночас Вища рада правосуддя ухвалила відмовити у звільненні Шевцової Людмили Михайлівни з посади судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Відповідні рішення ухвалено у порядку, визначеному чинним законодавством.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *