У Запоріжжі судитимуть експравоохоронця за вбивство колеги та спробу приховати злочин

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо колишнього правоохоронця, який у лютому 2025 року застрелив свого колегу та намагався інсценувати самогубство. Обвинувальний акт скеровано до суду.

За даними слідства, обидва чоловіки працювали в одному з правоохоронних органів і після вимушеного переїзду з Пологівського району через воєнні дії спільно орендували житло в Запоріжжі. Під час конфлікту 16 лютого 2025 року один з них здійснив смертельний постріл з табельної вогнепальної зброї.

Після скоєного підозрюваний намагався приховати злочин: взяв мобільний телефон загиблого, переміщувався містом, імітуючи його пересування, прибирав квартиру та знищував сліди. Зрештою він вирішив інсценувати самогубство і зателефонував до поліції лише увечері того ж дня.

Зібрані слідством докази, включно з результатами експертиз, допитами на поліграфі та слідчими експериментами, повністю спростували його версію. Підозрюваного затримали працівники ДБР спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Національної поліції. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, наразі він звільнений з органів внутрішніх справ.

Дії особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років.

Джерело: Державне бюро розслідувань

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *