БЕБ завершило розслідування щодо розтрати 5 млн грн у КП «Київпастранс»

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки України у місті Києві завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишніх службових осіб комунального підприємства «Київпастранс».

У ході слідства встановлено, що посадовці підприємства діяли у змові з представником приватного товариства та заволоділи коштами підприємства шляхом закупівлі пневматичних шин за завідомо завищеними цінами.

Внаслідок таких дій територіальній громаді міста Києва завдано збитків на суму близько 5 мільйонів гривень.

Службовим особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою).

Досудове розслідування завершено, стороні захисту відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення в порядку ст. 290 КПК України.

Джерело: Бюро економічної безпеки

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *