Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки України у місті Києві завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишніх службових осіб комунального підприємства «Київпастранс».

У ході слідства встановлено, що посадовці підприємства діяли у змові з представником приватного товариства та заволоділи коштами підприємства шляхом закупівлі пневматичних шин за завідомо завищеними цінами.
Внаслідок таких дій територіальній громаді міста Києва завдано збитків на суму близько 5 мільйонів гривень.
Службовим особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою).
Досудове розслідування завершено, стороні захисту відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення в порядку ст. 290 КПК України.
Джерело: Бюро економічної безпеки
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
