На Дніпропетровщині викрито схему привласнення майже 7 млн грн, виділених на реконструкцію укриттів у школах: підозрюються посадовиця міськради та інженер технагляду

Прокурори повідомили про підозру заступниці начальника одного з управлінь Самарівської міської ради та інженеру з технічного нагляду товариства у заволодінні бюджетними коштами, передбаченими на реконструкцію укриттів у навчальних закладах.

Їхні дії кваліфіковано за ч. 4, 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, у вересні 2023 року посадовиця уклала договір із підконтрольним товариством щодо виконання робіт із реконструкції чотирьох укриттів у школах міста Самар. Надалі інженер з технагляду вніс до актів виконаних робіт завідомо недостовірні відомості — завищив обсяги та вартість використаних матеріалів.

Посадовиця, усвідомлюючи фіктивність поданих даних, підписала документи, що спричинило збитки державному бюджету у розмірі майже 7 млн грн. Таким чином, учасники схеми заволоділи бюджетними коштами.

У межах кримінального провадження перевіряються й інші можливі епізоди злочинної діяльності та особи, які можуть бути до неї причетні.

Під час слідчих дій в області правоохоронці провели низку обшуків, у ході яких вилучили фінансово-господарську документацію, комп’ютерну техніку, банківські картки та печатки.

Досудове розслідування здійснюється Головним управлінням Національної поліції в області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України, під процесуальним керівництвом Центральної окружної прокуратури м. Дніпра.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *