Розкрадання на 5 мільйонів гривень: підозру повідомлено екскерівнику «Київзеленбуду»

Підозра у розтраті бюджетних коштів

Прокурори міста Києва повідомили про підозру колишньому генеральному директору комунального об’єднання «Київзеленбуд», головному агроному Служби контролю за станом зелених насаджень міста та директору підрядного товариства. Їх підозрюють у розтраті майже 4,9 млн гривень, виділених на ліквідацію амброзії у столиці.

Як повідомила пресслужба Київської міської прокуратури, йдеться про кошти, виділені в межах тендеру на проведення закупівлі послуг з ліквідації карантинних бур’янів хімічним методом.

Схема розкрадання

За даними слідства, службові особи комунального підприємства вступили у злочинну змову з директором підрядної фірми. В акти виконаних робіт вони внесли завідомо неправдиві відомості щодо площі, обробленої від амброзії. Це призвело до того, що підрядник отримав з міського бюджету майже 4,9 млн грн за фактично невиконані роботи.

Деталі розслідування

Колишній генеральний директор «Київзеленбуду» наразі перебуває під вартою у межах іншого кримінального провадження.
Директор підрядного товариства переховується від слідства і оголошений у розшук.

Санкція статті

Підозрюваним інкримінується злочин, передбачений ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України — розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до 3 років, а також конфіскацію майна.

Хід розслідування

Досудове розслідування здійснюють слідчі Деснянського управління поліції ГУНП у місті Києві за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України.

Джерело: Пресслужба Київської міської прокуратури

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *