До суду скеровано справу керівника держпідприємства, якого обвинувачують у розтраті понад 13,9 млн грн

Офіс Генерального прокурора направив до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника одного з державних підприємств, що входить до системи державного резерву України. Йому інкримінують розтрату бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану (ч. 3, ч. 4, ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, обвинувачений організував схему розтрати коштів підприємства, яке є одним із найбільших промислових холодильників у державі. Зокрема, він перераховував кошти на рахунки фіктивних компаній за товари та послуги, що фактично не надавались.

Внаслідок таких дій державі завдано збитків на суму понад 13,9 мільйона гривень. Збитки підтверджені експертними дослідженнями.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *