Одержання хабара за ремонт харчоблоку: посадовця комунального підприємства в Одеській області судитимуть

До суду скеровано обвинувальний акт щодо посадової особи комунального підприємства в Одеській області, яку підозрюють в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 11 000 доларів США.

Слідство встановило, що посадовець через посередника отримав гроші від представника підрядної організації за вплив на прийняття рішень органом місцевого самоврядування. Йдеться про підписання актів виконаних робіт і подальше фінансування капітального ремонту харчоблоку навчального закладу.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України — зловживання впливом, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. Досудове розслідування здійснювалося Головним слідчим управлінням Національної поліції України за оперативного супроводу Управління СБУ в Одеській області.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *