Територіальне управління БЕБ у Чернівецькій області повідомило про підозру посадовцю державної сільськогосподарської дослідної станції. Його дії кваліфіковано як розтрата майна в особливо великих розмірах, вчинена в умовах воєнного стану шляхом зловживання службовим становищем.

За даними слідства, у 2023 році керівник установи уклав низку угод із приватними компаніями на продаж сільськогосподарської продукції за цінами, що були суттєво нижчими за ринкові. Згодом, уже після реалізації товару, було складено акт перерахунку вартості з посиланням на нібито погіршену якість продукції та потребу в додатковій обробці (очищенні, сушінні), яку мав здійснити покупець власним коштом.
Внаслідок таких дій державна установа недоотримала понад 5 млн грн доходу.
Наразі посадовцю повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України — розтрата чужого майна в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану.
Джерело: Бюро економічної безпеки
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
