Суддю одного з міськрайонних судів Дніпропетровської області викрито на отриманні неправомірної вигоди за винесення виправдувального вироку у кримінальному провадженні. Про це повідомляють Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

За інформацією слідства, суддя вимагав та отримав хабар в обмін на прийняття «потрібного» рішення у справі. Після одержання всієї суми обвинувачений був виправданий.
У межах кримінального провадження правоохоронці провели обшуки за місцем проживання та роботи судді.
Йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України — одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище.
Розслідування триває.
Джерело: Національне антикорупційне бюро
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
