14 серпня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення трьох суддів у відставку

З посад звільнено:

  • Олену Левчук — суддю Одеського окружного адміністративного суду.
  • Василя Кузя — суддю Франківського районного суду міста Львова.
  • Оксану Черниш — суддю Херсонського міського суду Херсонської області.

Рішення ухвалено у зв’язку з поданими заявами про відставку.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *