ДБР викрило посадовців КМДА на розтраті майже 1,3 млн грн бюджетних коштів

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру керівнику апарату виконавчого органу Київської міської державної адміністрації та колишньому директору одного зі столичних комунальних підприємств.

Обставини справи

За даними слідства, посадовці замовили та оплатили ремонтні роботи — зокрема облаштування фасаду — в офісній будівлі, яка на момент виконання робіт вже перебувала у приватній власності. При цьому комунальне підприємство не мало жодних договорів оренди на ці приміщення.

На ремонт було витрачено майже 1,3 млн грн з міського бюджету, фактично — на об’єкт, що не належав громаді Києва.

Кваліфікація злочину

Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України — розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Подальші дії

Наразі вирішується питання про обрання запобіжних заходів підозрюваним. Процесуальне керівництво у провадженні здійснює Київська міська прокуратура.

Джерело: Державне бюро розслідувань

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *