У Києві ліквідували схему ухилення від мобілізації з хабарями та фіктивними довідками

СБУ та Національна поліція викрили в столиці організовану групу, яка забезпечувала ухилянтам відстрочку від служби за підробленими документами. До схеми були залучені адвокат, ще один юрист та троє лікарів відомих медзакладів.

Деталі справи

Правоохоронці з’ясували, що фігуранти підробляли медичні висновки про тяжкі захворювання, які нібито звільняли чоловіків від служби. Крім того, пропонували «бронь» через фіктивне працевлаштування в держустанові.

Під час обшуків за місцями роботи й проживання учасників виявили понад 17 млн грн у різних валютах. Організатора затримали під час отримання чергового хабаря.

Правова кваліфікація

Адвокату, юристу та лікарю-кардіологу вже оголошено підозри за статтями про зловживання впливом та пособництво у підкупі. Вони перебувають під вартою. Іншим учасникам також готують підозри.

Порушникам загрожує до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Джерело: Служба безпеки України

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *