Уряд посилює нагляд у сфері теплопостачання: ухвалено новий законопроєкт

Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт, спрямований на підвищення ефективності державного енергетичного нагляду у сфері теплопостачання. Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики.

Мета документа

Зміни покликані забезпечити стале та безперебійне теплозабезпечення населення, а також підвищити якість контролю за технічним станом теплових установок і мереж.

Законопроєкт передбачає:

  • моніторинг технічного стану об’єктів теплопостачання та контролю за їх експлуатацією;
  • ведення обліку та розслідування аварій і технологічних порушень;
  • підготовку та оцінку готовності теплових об’єктів до опалювального сезону і роботи в умовах надзвичайних ситуацій;
  • організацію спеціальних навчань та підготовки персоналу;
  • впорядкування звітності підприємств про технічний стан, випробування та ремонти.

Посилення ролі Держенергонагляду

Законопроєкт надає Держенергонагляду ширші повноваження, зокрема щодо оперативного розслідування аварій у сфері теплопостачання та оцінки готовності об’єктів до роботи в зимовий період.

У Міністерстві енергетики підкреслюють, що ухвалені зміни є частиною стратегії підвищення енергетичної безпеки України, а також важливим кроком у підготовці до майбутнього опалювального сезону.

Джерело: Пресслужба Міністерства енергетики

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *