Суддю на Дніпропетровщині відсторонили за хабарництво

25 серпня 2025 року Вища рада правосуддя задовольнила клопотання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та відсторонила від здійснення правосуддя суддю одного з міськрайонних судів Дніпропетровської області.

Причина відсторонення

Суддю викрили у хабарництві — він вимагав та отримав грошові кошти за ухвалення виправдувального вироку у справі, яка перебувала в його провадженні. Після одержання неправомірної вигоди він дійсно ухвалив відповідне рішення.

Термін відсторонення

Суддя усунений від здійснення правосуддя до 4 жовтня 2025 року.

Правова кваліфікація

Його дії кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням).

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *