26 серпня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення щодо звільнення трьох суддів із посад за їхніми заявами.

Хто саме звільнений
- В’ячеслав Маринич, суддя Верховного Суду — у зв’язку з поданням заяви про відставку.
- Марина Гавілей, суддя Токмацького районного суду Запорізької області, відряджена до Хортицького районного суду міста Запоріжжя — звільнена за власним бажанням.
- Микола Русин, суддя Олевського районного суду Житомирської області — також за власним бажанням.
Джерело: Вища рада правосуддя
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
