ВРП звільнила трьох суддів за загальними обставинами

26 серпня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення щодо звільнення трьох суддів із посад за їхніми заявами.

Хто саме звільнений

  • В’ячеслав Маринич, суддя Верховного Суду — у зв’язку з поданням заяви про відставку.
  • Марина Гавілей, суддя Токмацького районного суду Запорізької області, відряджена до Хортицького районного суду міста Запоріжжя — звільнена за власним бажанням.
  • Микола Русин, суддя Олевського районного суду Житомирської області — також за власним бажанням.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *