Президент України Володимир Зеленський заявив, що першими країнами, де українці зможуть скористатися нормами закону про множинне громадянство, стануть Німеччина, Польща, Чехія, США та Канада.

Про це глава держави повідомив під час зустрічі з представниками Світового конгресу українців.
«Спілкувалися й про множинне громадянство. Закон прийнято, найближчим часом уряд ухвалить необхідні нормативні акти, і першими країнами, де застосують норми, стануть Німеччина, Польща, Чехія, США та Канада. Це крок для ще більшої єдності українців у світі», – зазначив Зеленський.
Закон про множинне громадянство Верховна Рада ухвалила раніше цього року. Він передбачає, що українці, які проживають за кордоном, зможуть легально отримувати громадянство інших держав без втрати українського. Це рішення має зміцнити зв’язок із закордонною діаспорою та сприяти збереженню національної ідентичності.
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
