Суд зобов’язав постачальника відшкодувати 28 млн грн за неякісні бронежилети та шоломи

Господарський суд Києва задовольнив позов Волинської обласної прокуратури та стягнув з приватного підприємства 28,2 млн грн на користь Волинської ОВА.

Суть справи

У квітні 2022 року компанія поставила для потреб Збройних сил України 884 бронежилети та 846 бойових шоломів. Проте після перевірки виявилося, що жоден із бронежилетів не витримав балістичних випробувань, а шоломи не виконували основної функції — не захищали голову від ураження вогнепальною зброєю.

Через це прокуратура звернулася до суду, аби стягнути з постачальника вартість продукції, яка виявилася непридатною для використання. Суд задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

Додатково

Це не перший випадок притягнення цієї компанії до відповідальності. Торік за іншим позовом Волинської обласної прокуратури з неї вже було стягнуто штраф у розмірі 5,6 млн грн за постачання аналогічної неякісної продукції.

Джерело: Господарський суд Києва

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *