Перше засідання у прямому ефірі після початку війни

16 вересня 2025 року Верховна Рада провела пленарне засідання 14-ї сесії IX скликання, яке транслювалося у прямому ефірі телеканалом «Рада». Це стало першим випадком з лютого 2022 року, коли українці змогли спостерігати за роботою парламенту онлайн.
Чому трансляції були припинені
Прямі ефіри пленарних засідань припинили у 2022 році з міркувань безпеки після початку повномасштабного вторгнення Росії. У січні 2025 року парламент відновив трансляцію засідань комітетів, однак пленарні засідання залишалися закритими.
Що змінилося тепер
Відтепер українці знову можуть стежити за перебігом пленарних засідань Верховної Ради у прямому ефірі, що підвищує прозорість роботи парламенту та його відкритість для громадян.
Джерело: Пресслужба апарату Верховної Ради
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
