Підозра у розтраті бюджетних коштів
Прокурори міста Києва повідомили про підозру колишньому генеральному директору комунального об’єднання «Київзеленбуд», головному агроному Служби контролю за станом зелених насаджень міста та директору підрядного товариства. Їх підозрюють у розтраті майже 4,9 млн гривень, виділених на ліквідацію амброзії у столиці.

Як повідомила пресслужба Київської міської прокуратури, йдеться про кошти, виділені в межах тендеру на проведення закупівлі послуг з ліквідації карантинних бур’янів хімічним методом.
Схема розкрадання
За даними слідства, службові особи комунального підприємства вступили у злочинну змову з директором підрядної фірми. В акти виконаних робіт вони внесли завідомо неправдиві відомості щодо площі, обробленої від амброзії. Це призвело до того, що підрядник отримав з міського бюджету майже 4,9 млн грн за фактично невиконані роботи.
Деталі розслідування
Колишній генеральний директор «Київзеленбуду» наразі перебуває під вартою у межах іншого кримінального провадження.
Директор підрядного товариства переховується від слідства і оголошений у розшук.
Санкція статті
Підозрюваним інкримінується злочин, передбачений ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України — розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах.
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до 3 років, а також конфіскацію майна.
Хід розслідування
Досудове розслідування здійснюють слідчі Деснянського управління поліції ГУНП у місті Києві за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України.
Джерело: Пресслужба Київської міської прокуратури
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
