В Одесі правоохоронці викрили начальника відділення Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, який вимагав хабар за сприяння у проходженні військово-лікарської комісії (ВЛК).

За даними слідства, у червні 2025 року посадовець вимагав від матроса 10 000 доларів за висновок ВЛК, який дозволив би визнати його обмежено придатним до служби. Це відкрило б можливість переведення до тилових частин — забезпечення, логістики, зв’язку або охорони.
Згодом медик знизив “ставку” до 2000 доларів, після чого був затриманий під час отримання грошей. Військовозобов’язаний повідомив про вимагання правоохоронцям і діяв під їх контролем.
Слідство зібрало достатньо доказів, і посадовцю повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 ККУ — одержання неправомірної вигоди службовою особою з використанням службового становища.
Джерело: Служба безпеки України
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
