Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області викрили та припинили діяльність організованої злочинної групи, причетної до розкрадання коштів комунального підприємства «Міськсвітло».
Загальна сума збитків для міського бюджету становить майже 2,2 млн грн.

Схема розкрадання
Слідством встановлено, що директор комунального підприємства, який одночасно є депутатом Чернівецької міської ради, діяв у складі стійкої організованої групи, створеної директором приватної компанії — постачальника освітлювального обладнання.
До складу групи входили також бухгалтер компанії та її представник.
Зловмисники укладали фіктивні договори на закупівлю обладнання з підконтрольним організатору ФОП.
Фактично ж товар постачався від іншої компанії за нижчою ціною, а різницю у вартості привласнювали учасники схеми.
Щоб приховати злочин, договори не оприлюднювались у Prozorro.
Розслідування
Чотирьом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України —
заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах.
Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів.
Оперативний супровід здійснювали співробітники УСР Нацполіції та СБУ у Чернівецькій області.
Процесуальне керівництво — Чернівецька обласна прокуратура.
Джерело: Пресслужба бюро економічної безпеки
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
