ВРП направить Президенту подання на призначення дев’ятьох суддів до апеляційних судів

31 жовтня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення внести Президентові подання щодо призначення дев’ятьох суддів до апеляційних судів.

Кого рекомендували

Тетяна Стефанів — Центральний апеляційний господарський суд; Олена Сковородіна — Північний апеляційний господарський суд; Володимир Бондар — Сумський апеляційний суд; Наталія Павленко — Південно-західний апеляційний господарський суд; Вікторія Панкеєва — Житомирський апеляційний суд; Алла Сидоренко — Сумський апеляційний суд; Наталія Соколова — Сумський апеляційний суд; Оксана Черних — Сумський апеляційний суд; Артем Висоцький — Центральний апеляційний господарський суд.

Що далі

Після внесення подань рішення щодо призначення суддів ухвалюватиме Президент України.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки