31 жовтня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення внести Президентові подання щодо призначення дев’ятьох суддів до апеляційних судів.

Кого рекомендували
Тетяна Стефанів — Центральний апеляційний господарський суд; Олена Сковородіна — Північний апеляційний господарський суд; Володимир Бондар — Сумський апеляційний суд; Наталія Павленко — Південно-західний апеляційний господарський суд; Вікторія Панкеєва — Житомирський апеляційний суд; Алла Сидоренко — Сумський апеляційний суд; Наталія Соколова — Сумський апеляційний суд; Оксана Черних — Сумський апеляційний суд; Артем Висоцький — Центральний апеляційний господарський суд.
Що далі
Після внесення подань рішення щодо призначення суддів ухвалюватиме Президент України.
Джерело: Вища рада правосуддя
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
