Затримали топпосадовицю “Енергоатому” за систематичні хабарі

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили заступницю генерального директора філії “Атоменергомаш” АТ “НАЕК “Енергоатом” на систематичному отриманні хабарів.

За даними слідства, чиновниця вимагала від представника приватного підприємства щомісячні “відсотки” — від 10% до 15% від вартості робіт — за своєчасну оплату підрядних договорів і неперешкоджання виконанню зобов’язань.

Упродовж червня — листопада 2025 року посадовиця отримала близько 1,67 млн грн неправомірної вигоди (еквівалент 40,2 тис. доларів США). Загальна сума хабарів, які вона вимагала, сягала понад 6,6 млн грн.

Наразі її затримано, тривають слідчі дії.

Джерело: Національне антикорупційне бюро України

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *