Уряд запустив новий інструмент підтримки українських педагогів

Кабінет Міністрів України запровадив нову політику підтримки вчителів — «Гроші ходять за вчителем». Про це повідомили в уряді.

Суть програми

Як зазначила прем’єр-міністр Юлія Свириденко, кожен педагог отримає 1 500 гривень на віртуальний рахунок, які можна буде витратити на обрані курси підвищення кваліфікації, що відповідають індивідуальним потребам і професійним планам.

Увесь процес проходитиме на державній цифровій платформі, що дозволить автоматизувати вибір курсів та оплату навчання.

Хто зможе взяти участь

До програми долучаться:

  • директори, заступники директорів і вчителі, які працюють із 7–9 класами Нової української школи;
  • педагоги 10 пілотних класів старшої профільної школи.

Реєстрація на платформі «Вектор» відкриється у грудні 2025 року, а саме навчання стартує на початку 2026 року.

Співпраця з міжнародними партнерами

Програма реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та Світовим банком.
Свириденко подякувала партнерам за підтримку освітніх реформ:

«Вдячна партнерам за віру у наших вчителів — тих, хто щодня формує майбутнє країни», — наголосила прем’єрка.

Джерело: Кабінет Міністрів України

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *