Кабінет Міністрів України запровадив нову політику підтримки вчителів — «Гроші ходять за вчителем». Про це повідомили в уряді.

Суть програми
Як зазначила прем’єр-міністр Юлія Свириденко, кожен педагог отримає 1 500 гривень на віртуальний рахунок, які можна буде витратити на обрані курси підвищення кваліфікації, що відповідають індивідуальним потребам і професійним планам.
Увесь процес проходитиме на державній цифровій платформі, що дозволить автоматизувати вибір курсів та оплату навчання.
Хто зможе взяти участь
До програми долучаться:
- директори, заступники директорів і вчителі, які працюють із 7–9 класами Нової української школи;
- педагоги 10 пілотних класів старшої профільної школи.
Реєстрація на платформі «Вектор» відкриється у грудні 2025 року, а саме навчання стартує на початку 2026 року.
Співпраця з міжнародними партнерами
Програма реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та Світовим банком.
Свириденко подякувала партнерам за підтримку освітніх реформ:
«Вдячна партнерам за віру у наших вчителів — тих, хто щодня формує майбутнє країни», — наголосила прем’єрка.
Джерело: Кабінет Міністрів України
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
