Кабінет Міністрів спрямував 1 млрд грн на відновлення у 93 громадах дев’яти найбільш уражених областей: Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Сумській, Харківській і Чернігівській. Про це повідомив Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Пріоритетні напрями фінансування
Кошти будуть розподілені за п’ятьма напрямами:
- будівництво та облаштування укриттів;
- додатковий захист ключового енергетичного обладнання;
- аварійно-рятувальні та невідкладні відновлювальні роботи;
- ремонт інженерних мереж;
- формування запасу пального для оперативного реагування.
Коментар Прем’єр-міністерки
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко наголосила на необхідності забезпечити стабільне енергопостачання домогосподарств попри щоденні атаки ворога:
«Я на постійному звʼязку з регіонами. 24/7 тривають ремонтні роботи — на підстанціях “Укренерго” та на обʼєктах генерації. Запускаємо додаткові резервні джерела живлення. Ми змушені зберігати графіки погодинних відключень, але завдяки спільним зусиллям зменшуємо тривалість відключень. Дякую всім енергетикам за щоденну роботу».
Очікуваний ефект
Рішення має пришвидшити відновлення критичної інфраструктури у громадах, що системно зазнають ударів, зменшити тривалість відключень електроенергії, а також підвищити безпеку населення завдяки розбудові укриттів і резервних потужностей.
Джерело: Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
