З 1 січня зарплати освітян зростуть на 30%

З 1 січня 2026 року заробітні плати вчителів і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти будуть підвищені на 30%. Про це повідомили у Верховній Раді України, зазначивши, що відповідні видатки закладені в Державному бюджеті на наступний рік.

Голова Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак наголосив, що це підвищення не є остаточним. За його словами, восени 2026 року оклади педагогів можуть зрости ще орієнтовно на 20% або навіть бути переглянуті у бік більш суттєвого збільшення, залежно від економічної ситуації та можливостей бюджету.

Джерело: Голова Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *