У цей день, коли особливо відчувається цінність людської гідності, взаємної підтримки та довіри, хочемо подякувати кожному, хто щодня працює заради справедливості: юристам, адвокатам, суддям, правозахисникам, науковцям, державним службовцям і студентам-правникам.

Бажаємо вам і вашим родинам миру, безпеки, внутрішньої рівноваги та світла, яке приносить Різдво. Нехай ваші зусилля будуть оцінені справедливо, рішення — залишаються професійними й чесними, а право й надалі буде на боці тих, кого ви захищаєте.
З Різдвом Христовим!
